loading
Wykładziny Obiektowe

Wykładziny Obiektowe / Biurowe 

Przedstawiamy ofertę produktów przeznaczonych do miejsc o dużym natężeniu ruchu takich jak : biura ,instytucje ,Banki ,  obiekty użyteczności publicznej , szkoły , restauracje , obiekty handlowe , hotele , pensjonaty itp . 

Wszystkie prezentowane wykładziny posiadają wymagane na terenie RP atesty dopuszczające do użytku 

Dostęponość  wykładzin : od 48 godzin roboczych  

Wykładziny są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta – najtańsze produkty jak i produkty dla klienta bardzo wymagającego oczekującego od wykładziny wysokiej jakości .Rodzaj i budowa odpowiadają wymaganiom, jakie są stawiane posadzce w obiekcie o określonym przeznaczeniu. Prametry wykładzin obiektowych są regulowane przez odpowiednie normy europejskie (EN) wchodzące w skład dyrektywy Unii Europejskiej odnośnie materiałów budowlanych (89/106/EEC: The EU Construction Product Directive).

W naszej ofercie posiadamy wykładziny producentów takich jak : ITC , LANO , DESSO , BALSAN , INFLOOR , BALTA , AW , PEVANHA , BETAP , MODULYSS , DOMO , DINARSU , VEBE , CONDOR i inne

Wszystkie wykładziny można zakupić raz z usługą montażu którą świadczymy na terenie całego kraju . Oferujemy kompletną usługę począwszy od obmiaru , wyboru wzoru i kolorystyki wykładziny aż po dostawę i kompetny montaż wykładziny uwzględniając wszystkie potrzebne materiały niezbędne do prawidłowego montażu takie jak : kleje , grunty , masy samopoziomujące , listwy przyścienne oraz listwy progowe .

Jesteśmy dystrybutorem wykładzin Tureckiej Firmy DINARSU specjalizującej się w produkcji na indywidualne zamówienie klienta ( również w technice HD ) . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami